Pantofle s vlastním logem

Domácí atmosféra je to, co pozvedne ubytování zase o kousek dále. Představte si dlouhý den na schůzkách, školeních, nebo dlouhé vycházce po městě či přírodě. První, co většinou uděláte když přijdete domů je, že si sundáte po celém dni boty a nožky přesunete do pantoflí. V Čechách ale i jinde ve světě je to již zažitý rituál. Dopřejte vašim hostům tento domácí pocit. Budou rádi a nebudou na vás šetřit chválou!  Naše hotelové pantofle jsou vyrobený z příjemného měkkého froté, tudíž udržují nohy v teple. 

Hotelové pantofle jsou všeobecně jedna z nejluxusnějších položek, kterou můžete hostům poskytnout. Ponechte je k dispozici na pokoji, při vstupu do wellness či k zakoupení na recepci hotelu.

Jelikož se jedná o jednu z nejoblíbenějších položek pro hosty, zařadili jsme do nabídky její výrobu s možností personalizace. Logované hotelové pantofle je možné vyrobit na míru s potiskem od 100 ks či vyšitím vašeho loga od počtu 1000 ks. Grafické vyhotovení návrhu hotelových pantoflí máte v ceně, platí se pouze tisková příprava. Rádi vám poradíme s výběrem a vzhledem hotelových pantoflí od A až po Z. 

Jsme schopni vyrobit pantofle s barevným obšitím, z fleecového materiálu, v různé velikosti. Vyrábíme jak unisexové, tak i dámské a dětské pantofle. S EVA podrážkou od 3 - 10 mm, s vypolstrovanou vyšší patou i v pratelné verzi bez papírové vložky. 

Zakázky zpracováváme individuálně dle požadavků zákazníka a snažíme se udělat maximum proto, aby byla spokojenost a kvalita a cena v jedné rovině každé zakázky.

Prohlédněte si ukázky naší výroby:

IMG_0974F                                 IMG_0978F                IMG_1284F

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.