O nás

O společnosti Care Trade

Společnost Care Trade s.r.o. přináší “svěží vítr” v zaběhnutých kolejích hotelového segmentu. U nás naleznete velmi široké portfolio hotelových produktů, zejména hotelovou kosmetiku a doplňky.

Náš slogan “Staráme se o Váš hotel” je odrazem naší snahy postarat se, abyste pro váš hotel nebo jiné ubytovací zařízení dostali všechno, co potřebujete a na druhé straně vám ušetřili čas, případně poradili s nejvhodnějšími produkty.

Hotelová kosmetika tvoří stěžejní část naší nabídky. Hotelovou kosmetiku vám můžeme vyrobit přesně podle vašich představ - sami si vyberete typ lahvičky, barvu a typ uzávěru, barvu a vůně náplně. Doplnění vaším logem je samozřejmostí.

Veškerá naše kosmetika splňuje standardy podle norem EU, neobsahuje parabeny, silikony a je antialergická tudíž bez obsahu minerálních látek. V nabídce je několik komplexních kosmetických řad, které tvoří nejenom základní “kameny” - šampon, sprchový gel, tělové mléko a mýdlo, ale rovněž různé ubrousky, pilníky, koupací čepice, kosmetické sety a další. V širší nabídce u nás naleznete dávkovače a kanystry pro efektivní využití ve vašem hotelu.

V rámci sortimentu hotelových doplňků nabízíme vybavení koupelen, pokojů, produkty denní spotřeby, potřebné maličkosti pro recepci a výbavu pro provoz hotelu.

Věříme, že u nás si opravdu vybere každý a těšíme se na vaše dotazy, emaily a setkání.

 

Proč si vybrat Care Trade?

 

Kvalitní kosmetika z Itálie

U nás máte záruku kvality. Naše portfolio je tvořeno z 90% kosmetických řad společnosti Allegrini, kterou zastupujeme v rámc České a Slovenské republiky. Obsažené látky jsou laboratorně testovány, ale je dbán důraz nejen na design a ingredience obsahujíci jednotlivé řady, ale rovněž na životní prostředí. Veškerá naše kosmetika splňuje standardy norem EU, neobsahuje parabeny, silikony a je antialergická - tudíž bez obsahu minerálních látek.

 

Individuální zakázky

Vy si pouze vyberete parametry, tj. tvar lahvičky, typ uzávěru, náplň, čili barvu, vůni. Uzávěry jsou univerzální na veškeré lahvičky. Co se týče náplně, pokud si nevyberete ze základní palety vůní a barev, vyrobíme vám jiné. Podmínkou pro realizaci individuálních zakázek je minimální množství 5000 ks na jeden produkt.

 

Branding dalších produktů

U nás v portfoliu naleznete nejen propagační produkty, ale i ty, které dotváří korporátní identitu vašeho zařízení. Na tyto produkty realizujeme různé způsoby logování, např. tamponový tisk, ražbu, výšivku apod.

 

Kompletní hotelový sortiment

Všechno na jednom webu. Nabízíme Vám vybavení do pokojů, koupelen, vybavení pro recepce a zboží potřebné ke každodennímu provozu.

 

Produkty denní spotřeby

Nabízíme produkty denní spotřeby, na webových stránkách naleznete různé ubrousky pro restaurace, papírové ručníky, toaletní papír. Rovněž další „samozřejmé“ produkty - různé folie, sáčky a pytle do košů apod.

 

Expedice zboží do 48 hodin

Vaše objednávky realizujeme do 48 hodin. V případě urgence zabezpečíme dodávku obratem. Téměř všechno zboží máme skladem.

 

Největší eshop pro hotelové vybavení v ČR

Náš sortiment se skládá z více než 800 produktů ze všech oblastí pro hotelová nebo jiná ubytovací zařízení. V nabídce máme několik komplexních kosmetických řad, které tvoří nejenom základní “kameny”- šampon, sprchový gel, tělové mléko a mýdlo, ale také různé ubrousky, pilníky, koupací čepice, kosmetické sety a další doplňky. V širší nabídce u nás naleznete dávkovače, kanystry pro efektivní využití ve vašem hotelu. V rámci sortimentu hotelových doplňků nabízíme vybavení koupelen, pokojů, produkty denní spotřeby, potřebné maličkosti pro recepce a vybavení pro provoz hotelu.