› Hotelová kosmetika › Kosmetické řady › Pure Spa › Pure spa vlasový a tělový tuhý šampon 10 g
Pure Spa vlasový a tělový tuhý šampon s vůní podmanivého jasmínu. Vůně kosmetiky Pure Spa je doopravdy jedinečná. Skvěle se hodí do wellness nebo menších penzionů, kde dbají o well - being každého hosta, tuhý šampon je součástí komplexní kosmetické řady Pure Spa. Balení 10ks.
Praktická cestovní sada Energy s vůní zeleného čaje. Cestovní balíček je ideálním pro ty, kteří pravidelně cestují na služební cesty. Balíček je skladný a obsahuje vše, co na cesty potřebujete.
Cestovní taštička obsahuje:
Mýdlo 200 g s lanolinem a výtažky z heřmánku, kosmetické řady Wooline je baleno v papírové krabičce. Ideální pro citlivou pokožku, hydratuje, zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy. Balení 1ks.
Pure Spa krém na ruce 25 ml s vůní podmanivého jasmínu. Kosmetická řada Pure Spa patří k nejoblíbenějším mezi našími zákazníky. Řada je komplexní v různých variacích objemů a typů. Pure Spa nádherně doplňuje hydratační a výživný krém na ruce ve stejné vůni. Můžete ho mít pro vaše hosty k dispozici na recepci, nebo v rámci balíčků jim to věnovat jako krasný a užitečný voňavý dáreček. I my oceňujeme maličký objem 25ml - je ideální kabelková verze. Balení 10ks.
* v případě zájmu můžeme udělat dárkové / cestovní balíčky do plastové taštičky na uzavírání
Pure Spa vlasový a tělový gel 310 ml. Omamná vůně jasmínu, navodí hostům pocit luxusu. Elegantní design vhodný do moderně zařízených hotelů a penzionů. Ekonomický obal je šetrnější k přírodě vzhledem k možnosti doplnění. Balení 6 ks.
Původně: 366 Kč Ušetříte: 37 Kč (–10 %)
Tekuté mýdlo na ruce s objemem 310 ml hotelové kosmetické řady Pure Spa. Elegantní dávkovač s podmanivou no jemnou vůni jasmínu, v elegantní a stylové lahvičce bude skvělým doplňkem v každém typu koupelny. Větší balení je šetrnější k přírodě vzhledem k možnosti doplnění. K dispozici máme také kanystr 5l, lahvičky tak můžete opakovaně doplnit mýdlem Pure Spa. Rovněž je také možné dokoupit držák z nerezu, do kterého dávkovač lehce vložíte a můžete ho připevnit na stěnu. Balení 6 ks.
Původně: 294 Kč Ušetříte: 42 Kč (–14 %)
Pure Spa tělové mléko 30 ml obsahuje omamný a voňavý jasmín. Nápaditý design flakónku napovídá, že se jedná o řadu vhodnou do moderních luxusních hotelů a pensionů, kde dbají na well-being každého hosta. Balení 50 ks.
Původně: 344,50 Kč Ušetříte: 45,50 Kč (–13 %)
Pure Spa tělové mléko 25 ml s vůní podmanivého jasmínu. Tělové mléko se lehce a rychle vstřebává do pokožky. Vůně kosmetiky Pure Spa je doopravdy jedinečná. Skvěle se hodí do wellness nebo menších penzionů, kde dbají o well - being každého hosta. Tubičky hýří pestrými pastelovými barvami. Tubička je transparentní, díky čemu bez problémů vidíte, kolik gelu v tubičce zbývá. Tělové mléko je součástí komplexní kosmetické řady Pure Spa. Balení 50 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení