› Hotelová kosmetika › Kosmetické řady › Argan Source › Vůně na textil 500 ml - Argan Source
Vůně na textil 500 ml v rozprašovači založena na vodní bázi. Velmi delikátní vůně je tvořena spojením svěžesti bergamotu a mandarinek, sladkostí květin lilie, pivoňky a růží, které jsou dotaženy orientální kombinací santalového dřeva, musku a jantaru. Celek vytváří vůni, která se hodí jako celistvá kompozice ke kosmetické řadě Argan Source nebo samostatně na ložní prádlo, závěsy a čalouněné soupravy. Balení 1 kus.
Vůně na textil a do prostoru 500 ml v rozprašovači je založena na esenciálních olejích. Velmi delikátní vůně je tvořena spojením svěžesti bergamotu a mandarinek, sladkostí květin lilie, pivoňky a růží, které jsou dotaženy orientální kombinací santalového dřeva, pižma a jantaru. Celek vytváří dřevitě-korenistou vůni, která se hodí do kompozice ke kosmetické řadě Argan Source nebo samostatně na ložní prádlo, závěsy a čalouněné soupravy. Především je tato vůně velmi vhodná do prostoru pro svou trvalou výdrž - vyvoní prostory až do 100 m2. Pokud ve Vašem ubytování nebo domově dominuje dřevo, vůně Argan bude tím pravým voňavým doplňkem. Balení 1 kus.
Minimální množství k objednání 3 ks.
Šampon 30 ml z řady hotelové kosmetiky Argan Source. Šampon obsahuje vyživující arganový olej. Jedná se o velmi příjemnou vůni arganového oleje a bergamotu. Balení má 50 ks.
Tělové mléko 200 ml z řady hotelové kosmetiky Argan Source.Obsahuje vyživující arganový olej, oblíbený a vyhledávaný pro své blahodární účinky na jemnou a suchou pleť. Jedná se o velice příjemnou vůni arganu a bergamotu, která dokáže navodit pocit relaxace a pohody. Balení 6 ks.
Potěšte hosty nebo klidně i své známé krásnou a praktickou cestovní sadou Argan s vyživujícím arganovým olejem. Kosmetika má krásnou vůní podmanivého arganového oleje a svěžího bergamotu. V taštičce kromě kosmetiky a kosmetických doplňků naleznete také bavlněný ručník z kvalitní turecké bavlny s rozměry 30x30 cm. Cestovní balíček je ideálním dárkem pro milovníky cestování nebo pro ty, kteří pravidelně cestují na služební cesty. Balíček je skladný a obsahuje vše, co na cesty potřebujete.
Cestovní taštička obsahuje:
Původně: 159 Kč Ušetříte: 30 Kč (–19 %)
Tělové mléko 5 ml z řady hotelové kosmetiky Argan Source. Tělové mléko Argan Source obsahuje vyživující arganový olej. Jedná se o velmi příjemnou orientální vůni arganového oleje a bergamotu. Balení má 100 ks.
Vlasový a tělový šampon 500 ml z řady hotelové kosmetiky Argan Source. Obsahuje vyživující arganový olej, oblíbený a vyhledávaný pro své blahodární účinky na jemnou a suchou pleť. Jedná se o velice příjemnou vůni, která dokáže navodit pocit relaxace a pohody. Balení 6 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení