Hotelová kosmetika s váším logem Voňavý koncept do hotelu Doprava Zdarma na 6500 Kč
Nejprodávanější
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou "Soft", gumová podrážka
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou „Soft ", velmi příjemný ...
cena: 14,50 Kč

Vlasový a tělový gel 20 ml - Bamboo
Vlasový a tělový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bamboo. Obsahuje výtažky z ...
cena: 4,30 Kč

Profesionální vůně do pokoje Soft Ultra Scent 500 ml
Profesionální vůně Soft s dlouhotrvajícím účinkem vůně do hotelových ...
cena: 399,00 Kč

Sprchový gel 20 ml - Bonsai
Sprchový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai, která nahradila původní ...
cena: 3,46 Kč

Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...   provoňte si svůj hotel, wellness centrum nebo kosmetické salony....

Vůně jsou mocná „afrodisiaka“, která působí na naše smysly, vyvolávají příjemné pocity. Prostřednictvím vůní si naše podvědomí zapamatuje hezká místa, chutné jídla a nezapomenutelné zážitky. Do pokojů se doporučují vůně velmi jemné, nevtíravé, které nejenom vyvolají pocit právě uklizeného pokoje ale, což je velmi důležité, pocit čistoty. Dále jsou do pokojů vhodné jemné květinové vůně připomínající čerstvě rozkvetlou louku s bílými kvítky nebo levandulová pole ve francouzské Provence.  

Pro wellness salóny máme vůně, které vyvolají pocity procházky po pláži, rozkvetlé louce, svěžího rána v deštném pralese, nebo doslova cítíte vítr mísící se s příbojem oceánu. 

V rámci nabídky máme i exkluzivnější těžší vůně, které doporučujeme do hotelů, kde převládá mužský element v smyslu zařízení, nebo jsou tyto vůně zajímavé pro exkluzivní obchody s pánským portfoliem "auta, hodinky" nebo exkluzivní butiky s oblečením.