› Hotelové vůně › Vůně do hotelových prostor › Vůně do pokoje Mango 500 ml
Vůně na textil 1-2-3 Mango 500 ml, obsahem lahvičky je více než 90 % přírodních složek - esenciální oleje a voda, je hypoalergenní. Vůně je nádherná a ve své podstatě jedinečná, při prvním stříknutí cítíte sladkost plodů mango, která se rozvíjí jako svěží kompozice s akcenty broskví a bergamotu. Vůně neobsahuje minerální oleje, silikony, je vhodná do hotelových pokojů a na textil nebo k provonění ovzduší aplikací do rohů místností. Po zředění s vodou lze používat na různé druhy podlah – vinyl, kachličky, parkety a plovoucí podlahy. Poměr na ředění je 5 ml vůně do 1l vody. Tuto vůni NEDOPORUČUJEME aplikovat na bílé záclony. Balení 1 ks.
Aerospray Soft 250 ml do hotelových interiérů nebo lobby. Dominující výtažky květů jasmínu, ylang-ylang a růže jsou jemně podtrženy vůní vanilky - vytvářejí tak jedinečnou kompozici čistoty a svěžesti. Vůně proto evokuje čistý svěží vzduch nebo čerstvě vyprané prádlo. V lahvičce je 3000 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Mystery 250 ml pro hotelové lobby nebo moderní interiéry. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Sunrise 250 ml pro hotelové lobby nebo moderní interiéry. Ve vůni, při níž si vzpomenete na romantický východ slunce, jsou propleteny prvky santalového dřeva, levandule a lilie. Krásná svěží a jarní vůně. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů vonného dřeva a květin. Balení 1 ks.
Aerospray Grape 250 ml pro hotelové lobby nebo moderní interiéry. Jedná se o svěží jemnou vůni hroznů. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů červených a bílých hroznů. Balení 1 ks.
Aerospray Brown Sugar 250 ml pro hotelové lobby, cukrárny nebo moderní interiéry. Jedná se o sladkou, lehkou vůni hnědého cukru. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Adventure 250 ml pro hotelové lobby nebo moderní interiéry. Vůně jantaru a pačuli v kombinaci s grapefruitem, bobulemi a jablkem vytváří unikátní zážitek. Nechte se unášet esencí této vůně do krajin Vašich představ. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů květin. Balení 1 ks.
Aerospray Magic 250 ml je vhodný do hotelových interiérů, kde je kladen důraz na mužský element, a do obchodů s exkluzivním portfoliem. Silná kombinace kořeněných vůní na bázi santalového dřeva. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Unforgettable 250 ml do hotelových interiérů nebo lobby. Unforgettable Vás dostane svou výraznou, kořeněnou a podmanivou vůní. Prvky mandarinky, pomeranče, grapefruitu a máty peprné jsou smíchány s tóny květin, skořice, pačuli, bílého dřeva a jantaru. Vytvářejí tak nezapomenutelný parfém, do kterého se zamilujete teď nebo nikdy. V lahvičce je 3000 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Magnolia 250 ml pro hotelové lobby nebo moderní interiéry. Jedná se o elegantní, čistou, svěží vůni magnolií. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů květin. Balení 1 ks.
Automatický dávkovač pro aerospraye z naší nabídky. Vybraná vůně se za pomoci dávkovače bude jemně uvolňovat a navodí příjemné pocity kdekoliv bude nainstalovaná. Vytvoří příjemnou vůni, díky které zákazníci nezapomenou na svou návštěvu. Dávkovače mají univerzální použití - vhodné pro hotelové lobby, wellness centra, obchody a jiné komerční prostory. Balení má 1 ks.
Aerospray Fresh Office 250 ml pro hotelové lobby, moderní interiéry nebo kancelářské prostory. Fresh Office Vás doslova nakopne energií. Je to kombinace svěží vůně citrusů s akcentem jasmínových květů, dřeva a hořkosti rozmarýnu. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje 12,5 % esenciálních olejů. Balení 1 ks.
Aerospray Mint 250 ml se přímo hodí do wellness a saunovacích prostorů. Vůně máty ochlazuje jako svěží vánek a navodí relaxační atmosféru pro Vaše zákazníky. V lahvičkách je 3100 dávek. Vůně obsahuje 20 % patentovaných molekul, které zabraňují zápachu. Vonná složka činí 12,96 %. Aerospray obsahuje alkohol, který zaručuje vysokou intenzitu. Tato vůně je na objednání. Počet v balení 1 ks.
Aerospray White flower 250 ml do recepcí, lobby, pokojů a kongresových center. Jedná se o elegantní, čistou, svěží vůni jasmínu a hyacintů. V lahvičce je 3100 dávek, vůně obsahuje více než 6 % esenciálních olejů květin. Balení 1 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.