› Hotelová kosmetika › Kosmetické řady › Fleur › Šampon 30ml - Fleur
Šampon 30ml z řady Fleur, balený v bílé tubičce s logem řady. Nadčasový design s decentní vůní bílého čaje, který vyživuje a zklidňuje pokožku. Jednoduchý, elegantní vzhled, který splňuje nároky i těch nejnáročnějších hostů za výbornou cenu. Balení 100 ks.
Mýdlo 10 g z řady hotelové kosmetiky Fleur. Je balené v mléčné, průsvitné fólii s logem řady Fleur, s vůní citronové trávy. V balení je 500 ks.
Tělové mléko 30ml z řady Fleur, balené v bílé tubičce s logem řady. S vůní bílého čaje. Balení 100 ks.
Původně: 490 Kč Ušetříte: 70 Kč (–14 %)
Vlasový a tělový šampon 30ml z řady Fleur, balený v bílé tubičce s logem řady. Nadčasový design s vůní bílého čaje. Balení 100 ks.
Vlasový a tělový šampon 10 ml z řady Fleur balený v bílém sáčku s logem řady. S vůní bílého čaje. Balení 100 ks.
Dentální set z řady hotelové kosmetiky ICON. V kartonové, univerzální krabičce v bílo-béžovém provedení. Obsahuje: kartáček na zuby (14cm) a 5g zubní pasty Colgate. Balení 50 ks.
Houbička na boty z řady Fleur balená v krabičce s logem řady. Balení 200 ks.
Šampon v tubě 30 ml - z řady hotelové kosmetiky Ivory. Vůně je tvořena výtažky z tropické trávy Vetiver, jejíž jádro je protkáno dřevitými akcenty. Spolu s krabičkami a čistou vůní vytváří řadu, kterou si i díky designu umíme představit do svěžích a elegantních interiérů. Balení 50 ks.
Původně: 295 Kč Ušetříte: 65 Kč (–22 %)
Šampon 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bamboo s motivy bambusu. Řada Bamboo je obohacená o výtažky z bambusu, který obsahuje tolik pro tělo potřebné aminokyseliny, vitamíny a minerály. Baleno v průhledné lahvičce se zeleným hliníkovým vrškem. Balení má 50 ks.
Šampon 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai, která nahradila původní řadu Sakura - zůstal pouze charakteristický stromeček. Vůně je květinově - citrusová a oprávněně se tak jedná o jednu z nejoblíbenějších vůní. Balení 600 ks.
Šampon 30 ml z řady hotelové kosmetiky Havana je balen v lahvičce s motivy moře. V tomto duchu je vytvořen design celé řady Havana, který svým vzhledem patří mezi ty univerzálnější. Kosmetika je obohacena o stopové prvky a organické minerály. Balení 50 ks.
Šampon 30 ml patří do naší nové řady Natural Mix, obsahuje výtažky ze zeleného čaje a gingo biloby. Řada Natural Mix obsahuje ovocné složky, které zaručí prvotřídní péči o vaši pokožku. Balení má 50 ks.
Šampon 30 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai. Jemná a svěží květinová vůně, v tubě. Balení má 50 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.