› Hotelová kosmetika › Kosmetické doplňky › Minišití ve folii
Set na šití v tenké fólii, univerzální. Obsahuje: různé barvy nití, jehlu, špendlíky, spínací špendlík a knoflíky. Balení má 500 ks.
Houbička na boty v tenké fólii, hodí se ke každé řadě z naší nabídky hotelových doplňků. Napuštěná ošetřující emulzí, pro všechny hladké druhy kůže, jednotlivě zabalená v celofánovém sáčku. Balení 250 ks.
Koupací čepice - v průsvitné fólii, s gumičkou po stranách pro lepší uchycení. Složená do tvaru harmoniky. Balení 250 ks.
Leštící rukavice na boty z netkané textilie. Vhodný doplněk do hotelového pokoje, kterým se vyhnete nepříjemným situacím a obuv vašich hostů bude neustále čistá. Balení 100 ks.
Ekologický dentální set ve fólii, kartáček i obal vyrobený z ekologicky rozložitelného plastu a zubní pastu Ame 6 g. Vhodné pro doplnění různých kosmetických řad z naší nabídky či k prodeji na recepci. Balení 50ks.
Tác melaminový, šedý, oválného tvaru. Rozměry 25x15x1,8 cm. Vhodný i jako podnos. Balení 2 ks.
Stojánek na kosmetiku, přírodní bambus v černé barvě, rozměry 15 x 15 x 2,5 cm. Je s podstavou, která Vám zaručí jeho stabilitu. Materiál je impregnovaný, tedy odolný vůči kapalinám, a zároveň zdravotně nezávadný. Vhodný do přírodně laděného interiéru. V balení 2 ks.
Hotelové šitíčko z řady Bonsai je baleno ve fólii mléčné barvy s tiskem v barvě černé. Obsahuje různé barvy nití, jehlu, špendlíky, spínací špendlík a knoflíky. Balení má 50 ks.
Mini šití z řady hotelové kosmetiky HOTEL COLLECTION. Mini šití v matné bílo stříbrné barevné kombinaci fólie. Vhodné pro doplnění různých kosmetických řad. Balení 50 ks.
Set na šití z řady hotelové kosmetiky Fleur, balený ve skládací krabičce s logem řady Fleur. Obsahuje: různé barvy nití, jehlu, špendlíky, spínací špendlík a knoflíky. Balení má 50 ks.
Set na šití z řady hotelové kosmetiky Ivory. V kartonové, univerzální krabičce v jemné slonovinové barvě. Obsahuje: různé barvy nití, jehlu, špendlíky, spínací špendlík a knoflíky. Balení 50 ks.
Set na šití z řady hotelové kosmetiky ICON. V kartonové, univerzální krabičce v černo bílém provedení. Obsahuje: různé barvy nití, jehlu, špendlíky, spínací špendlík a knoflíky. Balení 50 ks.
Set na šití z řady hotelové kosmetiky WHITE. V kartonové, univerzální krabičce v bílém provedení s šedým popiskem. obsahuje: různé barvy nití, jehlu a 2 knoflíky. Balení 50 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení