„Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat... „

… vyvonějte si svůj hotel, wellness centrum nebo kosmetické salony....

Proč vůně?

Vůně jsou mocná „afrodisiaka“ která působí na naše smysly, vyvolávají příjemné pocity. Prostřednictvím vůní si naše podvědomí zapamatuje hezká místa, chutné jídla a nezapomenutelné zážitky. Trend vyvoňování hotelů postupně přichází ze zahraničí i k nám. Mnoho hotelů ve Francii si necháva vyrábět vůně na míru. Naší snahou je dát hotelierům možnost se odlíšit, být lehce identifikovatelný. Zároven je velmi důležité, aby hotel hezky voněl od prvního kroku hosta.

Vůně mají různou intenzitu, proto všeobecne se doporučuje používat vůně příjemné a ladící k interiéru konkrétního zařízení. Ku příkladu do moderního hotelu s bledým interiérem a vyznačujícím se mladým „duchem“ se doporučují svěží vůně, napr zelený čaj, aloe, nebo přírodní vůně. Pro hotely s masivním nábytkem, ťežkými závěsy a dekoracemi jsou vhodné např. vůně pánských parfémů, které jsou velmi oblíbené protože nejsou sladké a podtrhují elegantní zařízení.

Do pokojů se doporučují vůně velmi jemné, nevtíravé, které nejenom vyvolají pocit práve uklizeného pokoje ale což je velmi důležité pocit čistoty. Dále jsou do pokoje vhodné jemné květinové připomínající čerstvě rozkvetlou louku s bílými kvítky nebo levandulová pole ve francouzské Provence.

Nabízíme kompletní vyvonění prostor hotelů nebo jiných ubytovacích kapacit, rovnež tak wellness centra, salony. Naší ucelenou nabídku tvoří vůně do kaváren a barů, např vůne kávy, applie pie, brown sugar a mnohé další.

Hotelová kosmetika s váším logem Voňavý koncept do hotelu Doprava Zdarma na 6500 Kč
Nejprodávanější
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou "Soft", gumová podrážka
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou „Soft ", velmi příjemný ...
cena: 14,50 Kč

Vlasový a tělový gel 20 ml - Bamboo
Vlasový a tělový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bamboo. Obsahuje výtažky z ...
cena: 4,30 Kč

Profesionální vůně do pokoje Soft Ultra Scent 500 ml
Profesionální vůně Soft s dlouhotrvajícím účinkem vůně do hotelových ...
cena: 399,00 Kč

Sprchový gel 20 ml - Bonsai
Sprchový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai, která nahradila původní ...
cena: 3,46 Kč