Hotelová kosmetika s váším logem Voňavý koncept do hotelu Doprava Zdarma na 6500 Kč
Nejprodávanější
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou "Soft", gumová podrážka
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou „Soft ", velmi příjemný ...
cena: 14,50 Kč

Vlasový a tělový gel 20 ml - Bamboo
Vlasový a tělový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bamboo. Obsahuje výtažky z ...
cena: 4,30 Kč

Profesionální vůně do pokoje Soft Ultra Scent 500 ml
Profesionální vůně Soft s dlouhotrvajícím účinkem vůně do hotelových ...
cena: 399,00 Kč

Sprchový gel 20 ml - Bonsai
Sprchový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai, která nahradila původní ...
cena: 3,46 Kč

Výstava Holešovice 2018

 

Milí obchodní přátelé,


dovolujeme si Vás pozvat na 12. mezinárodní veletrh Top Gastro & Hotel 2018, který se koná ve dnech 15. - 18. 02. 2018 na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Na návštěvníky se budeme těšit v expozici LK 4 v Profi zóně (v levém křídle Průmyslového paláce).

Naše hotelová kosmetika je rozdělena do více řad, osobitou součástí konceptu pak tvoří brandové řady. Brandové kosmetické řady - to nejsou jenom hezké a designové flakónky a vůně, ale i příběhy, které stojí za jejich vznikem. Všechna kosmetika je bez parabenů, silikonů a neobsahuje vedlejší ropné produkty.

Care Trade má trojitý záběr - jeho silnou trojici doplňují úžasné profesionální vůně na textil do pokojů. Naše portfolio se každý rok rozrůstá, tudíž i letos se můžete těšit na novinky pro rok 2018. Hoteliéři jsou však zpravidla věrni vůním jako je SoftUnforgettable nebo květinový Sensitive Touch.

Poslední velká a výrazná skupina je hotelové froté, hotelové pantofle, matraceochrany na matrace. Máme za sebou velké projekty a spousty spokojených hoteliérů, kterým dodala nádherné logované ručníky, osušky nebo župany. Pro menší hotýlky a penziony jsou v nabídce zařazena froté nižší hustoty, ale ve stejně kvalitním provedení. Jsme firmou s bezkonkurenčními voděodolnými chrániči na matrace - v nabídce máme různé druhy a na objednávku není problém vyrobit ani atypické rozměry, což platí i u nabídky hotelových matrací.


Přímým proklikem ZDE si můžete vygenerovat vstupenku zdarma, heslo vstupenky je trade. Vstupenku lze vygenerovat pro více návštěvníků naráz.


Brzy na viděnou!

 

Váš Care Trade s.r.o.