Hotelová kosmetika s váším logem Voňavý koncept do hotelu Doprava Zdarma na 6500 Kč
Nejprodávanější
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou "Soft", gumová podrážka
Hotelové pantofle s otevřenou špičkou „Soft ", velmi příjemný ...
cena: 14,50 Kč

Vlasový a tělový gel 20 ml - Bamboo
Vlasový a tělový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bamboo. Obsahuje výtažky z ...
cena: 4,30 Kč

Profesionální vůně do pokoje Soft Ultra Scent 500 ml
Profesionální vůně Soft s dlouhotrvajícím účinkem vůně do hotelových ...
cena: 399,00 Kč

Sprchový gel 20 ml - Bonsai
Sprchový gel 20 ml z řady hotelové kosmetiky Bonsai, která nahradila původní ...
cena: 3,46 Kč

Výstava Holešovice 2017

 

Milí obchodní přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat na 11. mezinárodní veletrh TopGastro & Hotel 2016, který se koná ve dnech 16. - 19. 02. 2017 na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Na návštěvníky se budeme těšit v expozici LK 4 v Profi zóně (v Levém křídle Průmyslového paláce).

Společnost Care Trade - Eurotrend s.r.o. je hrdá, že světová značka hotelové kosmetiky - evropský výrobce společnost Allegrini - si ji vybrala jako oficiálního partnera pro český a slovenský trh.

Kosmetika je rozdělena do více řad, osobitou součást konceptu pak tvoří brandované řady. Brandované kosmetické řady - to nejsou jenom hezké a designové flakónky a vůně, ale i příběhy, které stojí za jejich vznikem. Všechna kosmetika je bez parabenů, silikonů a neobsahuje vedlejší ropné produkty.

Caretrade má trojitý záběr - její silnou trojici doplňují úžasné profesionální vůně na textil do pokojů. Jejich portfolio se tento rok rozroste o 10 nových fragnancí. Hoteliéři jsou však zpravidla věrni vůním jako je Soft, Unforgettable nebo květinkový Sensitive Touch.

Poslední velká a výrazná skupina je hotelové froté, bavlna, hotelové pantofle, matrace a ochrany na matrace. Máme za sebou velké projekty a spousty spokojených hoteliérů, kterým dodala nádherné logované ručníky, osušky nebo župany. Pro menší hotýlky a penziony jsou v nabídce zařazena froté nižší hustoty, ale ve stejně kvalitním provedení. Jsme firnou s bezkonkurenčními voděodolnými chráničemi na matrace - v nabídce máme různé druhy a na objednávku není problém vyrobit ani atypické rozměry, což platí i u nabídky hotelových matrací.


Přímým proklikem na obrázek si můžete vygenerovat vstupenku zdarma, kód vstupenky je TGH16CAR. Vygenerování vstupenky s vložením kódu lze vícekrát.


Brzy na viděnou!